KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7832095

nr 783 2095

Reinhold von Rosen

(1894-1961), Sverige

Etsningar, 5 st. Reinhold von Rosen (1894-1961), ca 15x40, fuktskador

Reinhold von Rosen, svensk målare och grafiker född 1894, död 1961.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 18:14:54

14/10 21:58:58 1      Vinnande bud

Reinhold von Rosen

Läs mer om Reinhold von Rosen