KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7832095
nr 783 2095
Reinhold von Rosen
(1894-1961), Sverige
Etsningar, 5 st. Reinhold von Rosen (1894-1961), ca 15x40, fuktskador
Reinhold von Rosen, svensk målare och grafiker född 1894, död 1961.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 18:14:54
14/10 21:58:58
Reinhold von Rosen
Läs mer om Reinhold von Rosen
Reinhold von Rosen
Läs mer om Reinhold von Rosen
nr 783 2095
Reinhold von Rosen
(1894-1961), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 15 oktober 2012 |
| 14/10 21:58:58 | 1 | Vinnande bud |
Reinhold von Rosen